Load

Hakkımızda

 

Dogland Club Hakkında

“Bu sayfada sizlere kendimizi uzun uzun anlatmayı hedefliyoruz. Çünkü geçen her gün bir tecrübe, her tecrübe söyleyecek bir söz demek aslında.”

2003 yılının Eylül ayından bu yana sizlerden aldığımız destek ve olumlu tepkilerle kendimizi geliştiriyor, hizmetlerimizin kalitesini arttırmaya çalışıyoruz. Gün geçtikçe kalabalıklaşan bahçemiz doğru yolda olduğumuzu anlatıyor ve mutlu ediyor bizleri. Hele hafta sonları işi düştüğü için değil, bizlerle heyecanlarını sohbetlerini paylaşmak için gelen eskinin müşteri şimdinin dostlarını aramızda görmek; yapmayı hedeflediklerimize ulaştığımızı, yeni ve daha yüksek hedefler koymamız gerektiğini anlatıyor bizlere.

 

Tarihçemiz

Dogland Club, 2003 yılının Eylül ayında yaptığı açılış ile o günden bu güne sürekli yenilenen mekanları ve artan kalite anlayışı ile siz değerli dostlarına hizmet vermektedir.
Dogland Club İstanbul’un en güzel sayfiye yerlerinden olan Kumburgaz’ın TEM gişelerinin 800metre içerisinde ve 9000m2 alanda yer almaktadır. Ulaşım için yolu son derece uygundur. Kamiloba Köyü Giladina Mevkii 56 parselde inşa edilen Dogland Club’ın kuruluşunda dönemin Kamiloba/Celaliye Belediye Başkanı Sayın Rıdvan Yavuzbilge’nin de yardımları olmuştur.

Kennel ve yönetim binasından oluşan Dogland Club içerisinde; kapalı ve açık eğitim alanları, piknik alanları ve pentatlon bulunmaktadır.

Dogland Club; eğitim, pansiyon, veterinerlik v.b. hizmetlerinin dışında köpek sahiplerinin yaz-kış-bahar ve her mevsimde buluşmalarına, tanışmalarına, dostluk kurmalarına, eğlenceli ve hoş vakit geçirmelerine de vesile olmaktadır.

 

Memnuniyet

Güleryüzlü, işinde profesyonel, Türkiye’nin en iyi köpek eğitim ekibi ve eğitimlerimiz sayesinde size memnuniyet garantisi veriyoruz.

 

E BÜLTEN

Yeniliklerden Haberdar olmak için lütfen adresinizi bizimle paylaşın !

BİLGİ FORMU

Bilgi Formu

Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz.